طراحی سایت |ساخت نرم افزارهای تحت وب php و Asp.net| طراحی قالب و ساخت افزونه وردپرس|برنامه نویسی #C|طراحی لوگو و بنر
فرم ثبت نام کاربر جدید

فرم ورود کاربر

ارسال رمز عبور


بازگشت به فرم ورود

چرا رعایت استاندارد در طراحی سایت مهم است.
هنگام طراحی سایت باید به این نکته توجه کرد که این وب سایت قرار است توسط کامپیوترهایی پراکنده در نقاط مختلف دنیا مشاهده شود پس طراحی سایت باید به گونه ای باشد که بتواند اطلاعات خود را به هر کامپیوتری در سراسر گیتی ارسال کند و آن کامپیوتر این اطلاعات را به گونه ای نمایش دهد که مد نظر طراح سایت بوده است.
این اطالاعت توسط مرورگر وب تفسیر و نمایش داده می شود و بدون استاندارد سازماندهی دهکده جهانی word wide web غیر ممکن است .بدون استاندارد شما می توانید از هر فناوری تازه به وجود آمده در دنیای اینترنت به هر صورت که مایل هستید در طراحی سایت خود استفاده کنید شما می توانید از Flash، JavaScript، QuickTime Video، Ajax، HTML5 و CSS3 استفاده کنید تنها اگر مرورگر اینترنتی باشد که بتواند آنها را تفسیر کند و نمایش دهد.
مرورگرهای اینترنت مختلفی وجود دارد مانند opera , internet Explorer, netscape و بهترین آنها firefox .
برای اینکه صفحه وب طراحی شده در همه این مرورگرها به صورتی که طراح سایت آنها را طراحی کرده نمایش داده شود نیازمند استاندارد می باشیم و با رعایت این استانداردها در طراحی سایت می توانیم مطمین باشیم که سایت طراحی شده مطابق نظر طراح آن در همه مرورگرها نمایش داده می شود.
استاندارهای طراحی سایت توسط W3C وضع می شودو هر روز استاندارهای جدیدی وضع می گردد که آگاهی از آنها وظیفه یک طراح سایت حرفه ای می باشد.
تمامی سایتهایی که توسط ما طراحی می شود مطابق آخرین استانداردهای World Wide Web Consortium می باشد و با رعایت این استانداردها ما کیفیت کار خود را تضمین می کنیم.