طراحی سایت |ساخت نرم افزارهای تحت وب php و Asp.net| طراحی قالب و ساخت افزونه وردپرس|برنامه نویسی #C|طراحی لوگو و بنر
فرم ثبت نام کاربر جدید

فرم ورود کاربر

ارسال رمز عبور


بازگشت به فرم ورود

طراحی سایت تنها درباره اینکه یک وب سایت چگونه به نظر می رسد نیست بلکه شامل اینکه چگونه کار می کند هم می شود.
در واقع هنگام طراحی سایت ابتدا باید به این نکته توجه داشت که یک وب سایت چگونه کار می کند و سپس به فکر ظاهر آن بود.
در طراحی سایت باید ابتدا به کاربردی بودن آن پرداخت و قابل استفاده بودن آن برای کاربران سایت و بازدیدکنندگان سایت.
باید به فناوری مورد استفاده در سایت توجه کرد .باید توجه کرد یک وب سایت چگونه توسط مرورگر تفسیر خواهد شد و نمایش داده خواهد شد و چگونه از یک صفحه به یک صفحه دیگر خواهد رفت.طراحی سایت درباره تکنولوژی ، وضعیت ادراکی سایت و همچنین زیباشناسی می باشد.
یک صفحه وب سایت چگونه نوشته میشود از چه زبانهایی برنامه نویسی در طراحی آن استفاده می شود پس از کامل شدن باید بر روی یک شبکه معمولا با سرعت پایین قرار گیرد و بر روی سیستم های گوناگونی نمایش داده شود.این موارد مبحث تکنولوژی مورد استفاده در طراحی سایت را شکل می دهد.
اما از طرف دیگر مبحث ادارکی سایت پیچیده تر است زیرا بازدید کننده باید در نگاه اول و به سرعت دریابد که موضوع و محتوای یک وب سایت درباره چیست .چه کارهایی می تواند درآن انجام دهد و چگونه می تواند موارد مورد نیاز خود را در وب سایت پیدا کند.
و در پایان مبحث زیبا شناسی سایت مطرح می شود .وب سایت باید داری یک طرح و قالب باشد و محتویات آن به صورت زیبایی نمایش داده شود.
پایه ای ترین برداشت از طراحی سایت این است که طراحی سایت شامل همه محتویات وب سایت می شود که نمایش داده می شود.
در سایت ویکی پدیا تعریفی که از طراحی سایت داده شده این است: هنر ساخت شیوه ارایه محتویات یک وب سایت به کاربر نهایی از طریق شبکه جهانی وب و به وسیله مرورگر وب یا هر نرم افزار دیگری مانند تلوزوینهای اینترنتی و یا RSS
در دنیای تجارت طراحی سایت شامل طرحی می شود که اطلاعات یک وب سایت چگونه نمایش داده می شود. طراحی کردن شیوه نمایش اطلاعات و کدنویسی وب سایت برای ایجاد طرح مورد نظر.
در دنیای طراحی سایت شما ممکن است با دو مفهوم طراحی سایت (web design) و ساخت وب ( Web Develoment ) روبرو شوید
اولی در مورد ظاهر سایت می باشد و دومی در مورد پشت پرده طراحی سایت و شیوه کد نویسی و استفاده از تکنولوژی و ساخت پایگاه داده و هر چه که مربوط به پشت صحنه طراحی سایت می باشد.
البته در بازار کار تفاوتی میان این دو نیست و هنگامی که از طراحی سایت سخن به میان می آیدمنظور هم ساخت یک وب سایت و هم طراحی ظاهر آن می باشدبه صورتی که یک محصول کامل وبی عیب و نقص و کاربردی به مشتریان ارایه می گردد بدون اینکه سفارش دهندگان وارد جزییات و مسایل فنی کار شوند .یک مشتری نیازهای خود و هدف خود از داشتن یک وب سایت را بیان می کند و طراحی سایت که در پروژه های بزرگ شامل یک یا چنیدن گروه که دارای اعضای با تخصص های مختلف هستند تحت نظر یک مدیر شروع به نوشتن وب سایت مورد تقاضای کارفرما کرده و تمامی اهداف و نیازهای کارفرما را در محصول نهایی خود بر طرف می کنند.
وب سایت optimalweb.ir و گروه ما آماده است که تمامی نیازها و اهداف شما را برآورده کرده و شما را به وب سایت مورد نظرتان برساند.تنها کافی است در فهرست سایت ما در قسمت سفارش بر روی سفارش طراحی سایت کلیک کرده ، وارد صفحه مورد نظر شده و فرم مربوطه را پر کنید و یا بر روی لیک زیر کلیک کنید.
سفارش طراحی سایت